Aktywna Mama na Facebook
Aktywna Mama na instagramie
Malgorzata Madej

Małgorzata Madej

Magister położnictwa, spec. w dziedzinie położnictwa

Jestem magistrem położnictwa oraz specjalistą w opiece położniczej. Od 1991 roku pracuję na sali porodowej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie przy ul. Staszica. Mam wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu par do porodu naturalnego i przyjmowaniu porodów w pozycjach wertykalnych. Moją pasją jest praca na sali porodowej.

Wykonując zawód położnej wiem, jak ważna jest wiedza i doświadczenie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje starając się, aby jakość mojej opieki była na jak najwyższym poziomie. Moje doświadczenie zawodowe wykorzystuję na sali porodowej i w czasie prowadzenia zajęć w szkole rodzenia.

Do każdej kobiety ciężarnej podchodzę w sposób indywidualny. Kieruję się empatią i wsparciem emocjonalnym „prowadzę przyszłych rodziców za rękę”, wskazuję właściwą drogę. Wiem, że moment narodzin dziecka jest magicznym czasem dla rodziców. Staram się, aby maluchy rodziły się w atmosferze ciszy i spokoju. Rodzice, którym pomagam w czasie porodu doceniają moją pomoc, wiedzą jednak, że to oni są głównymi bohaterami tego wyjątkowego wydarzenia.

Specjalizacja:

  • porady indywidualne
  • prowadzenie ciąży NFZ
  • zajęcia grupowe
  • kurs prywatny