Aktywna Mama na Facebook
Aktywna Mama na instagramie
Jakub Kaznowski

Jakub Kaznowski

Instruktor pierwszej pomocy, ratownik

Jako akredytowany instruktor BLS prowadzę zajęcia w szkole rodzenia Aktywna Mama oraz wielu inicjatywach szkoleniowych. Stawiam na aktywny udział uczestników, angażujący program i dobre przygotowanie na wypadek, gdy konieczne jest udzielenie pierwszej pomocy.

Z pasji do ratownictwa i pierwszej pomocy pomagam innym od wielu lat. Pełniłem funkcję sędziego Mistrzostw Pierwszej Pomocy i byłem zaangażowany w powstanie Grupy Pomocy Humanitarnej Polskiego Czerwonego Krzyża. Jako Przewodniczący Koła Naukowego Ratownictwa Medycznego wspieram dobrej jakości dydaktykę, symulacje i zajęcia praktyczne.

Na co dzień pracuję jako ratownik, zdobywając doświadczenie, którym dzielę się z uczestnikami szkoleń i warsztatów. Jestem autorem artykułów związanych z tematyką ratownictwa medycznego i prelegentem konferencji naukowych z dziedziny pierwszej pomocy.

BLS jest najważniejszym elementem „łańcucha przeżycia”. Z zaangażowaniem prowadzę każde zajęcia, bo wiem, że dobrze utrwalona wiedza i praktyczne umiejętności dają uczestnikom pewność i determinację. Będą jej potrzebować, gdy przyjdzie im nieść pomoc drugiej osobie.

Specjalizacja:
• szkolenia zgodne z wytycznymi ERC 2021
• kwalifikowana pierwsza pomoc
• dedykowane warsztaty i kursy
• profilaktyka bezpieczeństwa i pierwszej pomocy